Питання видалення опадів з плоских або скатних дахів передбачає наявність не просто водостоку, а повноцінної водостічної системи. Підходити до питання її створення потрібно комплексно, враховуючи деякі особливості даного будівельного напрямку, середньостатистичні погодні умови та якість матеріалів, що використовуються при виготовленні.
В розділі нашого сайту сходи на горище львів ціна, ви можете ознайомитися з цінами на сходи на горище.
Щоб хоч трохи розібратися в тонкощах водостічних систем, необхідно знати та розуміти їх класифікацію.
Види і особливості водостоків будинку
Почати варто з того, що для різної будови дахів потрібні принципово різні схеми:
- для плоских дахів рекомендуються внутрішні системи (головною особливістю їх є відсутність контакту з водою зовнішньої сторони розтрубів, тому на їх спеціалізоване покриття витрачатися не потрібно);
- для скатних дахів набагато краще зовнішні водостоки з підвісними знімними / незнімними жолобами і системою стічних труб.
Про те, які бувають водостоки львів, можна судити і за схемами прокладки. Оптимальним варіантом для будь-якого індивідуального заміського будинку (у якого дах в 99,9% скатна) є периметральна схема, коли ринвою оформляється простір під кожним скатом даху. Тут важливо враховувати, що дренування води, як і в будь-якій системі дренажу, не відбувається саме по собі, а можливо тільки при наявності скільки-небудь малого ухилу жолоба. Виходячи з цього, неважко порахувати, що пристойний особняк може мати перекіс по одній стороні до 10 см, що не дуже добре виглядає. У таких випадках до середини жолоби кріплять зливну воронку, а далі вертикально встановлюють (з кріпленням на стіну) зливну трубу.
Якісний сайдинг і софіт львів ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.
Якщо ж будинок відносно скромний, то сторони водостоків можна поєднувати з допомогою поворотного елемента (він може бути цілісним або з отвором під зливну воронку).