AD_4nXc9r5wuUfgbmSXq_P8KmfXg2F8JM-fvJnlFbOsqfHlsHrga-DNj2g0eneTmMSuJwUzUUYGFj-TlyuxLV5sIalp6siifuEfVoFSTK0ALofaHmoRvc2GBanjmfoqJmKgQEZLbgpRYoe4psrWfZ6bZ7vs16b7u?key=XJ3MHZp6MClGcQlZcxnGew

Вирішили отримати позику? Якою б не була мета, робити цей крок варто виважено та обережно. Підготували матеріал, де розповіли, як оформити кредит і де це краще зробити.

Крок 1. Вибір кредитора

Найважливіша дія, адже неправильний вибір — це можливі несподівані комісії та умови в договорі, високі відсотки, наполегливі дзвінки та навіть боргова яма. Щоб не потрапити в таку ситуацію, обирати потрібно ретельно. Радимо звернути увагу на такі критерії вибору кредитора:

  1. Ліцензія на надання фінансових послуг.
  2. Рейтинг стійкості кредитора/банку.
  3. Кількість робочих відділень.
  4. Тривалість роботи на ринку України.
  5. Відгуки про кредитора.
  6. Способи погашення боргу (онлайн чи офлайн, у застосунку чи на сайті тощо).
  7. Прозорість умов кредитування.

Радимо обирати саме банк, адже тут пропонують найнижчі відсоткові ставки, найбільші суми та найдовші терміни кредитування: взяти кредит на карту https://ideabank.ua/uk/cash-credits/kredut-na-karty можна в Ідея Банк, адже він пропонує до 500 тисяч гривень готівкою під 33,33%+ річних. Подайте заявку та отримайте попереднє рішення менш ніж за 1 хвилину.

Крок 2. Вибір продукту

Кредити бувають різними: на 1 тисячу чи на 10 тисяч гривень, на 1 місяць чи на 5 років, а також на певну ціль та на будь-яку мету. Існують і окремі позики, створені для конкретних випадків: наприклад, єОселя передбачає покупку нерухомості, а кредит на авто — виключно покупку автомобіля. Обираючи, спирайтесь на такі чинники:

  • максимальна чи мінімальна доступна сума;
  • вид кредиту — готівковий чи безготівковий;
  • терміни кредитування;
  • реальна річна відсоткова ставка;
  • види та розміри додаткових комісій;
  • вартість обслуговування кредиту;
  • спосіб нарахування відсотків — ануїтет чи диференціал;
  • наявність пільгового періоду;
  • способи отримання та внесення коштів.

Наразі найпопулярнішими є кредитні ліміти за картками, адже вони передбачають до 62 днів пільгового періоду, протягом якого відсотки не нараховуються. Банки надають до 300 тисяч гривень, які можна витрачати як безготівково, так і готівкою, знявши потрібну суму з рахунку. Враховуйте, що ліміт від 20-50 тисяч гривень установи надають, як правило, лише після надання клієнтом додаткових документів, наприклад довідки про доходи, посвідчення про наявність майна у власності тощо.

Крок 3. Оформлення договору

Наразі зробити все це можна онлайн: достатньо зайти на сайт кредитора, обрати потрібний продукт і залишити заявку. Далі, після погодження кредиту, необхідно надати свої документи (паспорт і РНОКПП) та підписати договір. Уважно перечитайте документ і підпишіть його або через Дія.Підпис, або особисто від руки в найближчому відділенні установи. Після цього залишається лише отримати кошти та вчасно вносити платежі.