Коли людина починає вивчення англійської мови самостійно онлайн чи відвідуючи мовну школу, її хвилюють одні й ті ж питання: скільки часу знадобиться витратити для того, щоб досягти бажаних результатів та як часто треба приділяти увагу урокам? Отже, обрати найбільш цікавий та змістовний варіант досягнення своєї мети за допомогою schoolguide.in.ua – це лише перший крок на шляху до засвоєння великих обсягів навчальної програми. Куди більш важливо правильно визначитись з періодичністю занять, від якої багато що залежить. Цілком зрозуміло, що кожний охочий активно займатися англійською бажає якнайшвидше опанувати словниковий запас та безліч інших таємниць, але свої можливості перевершити не вдасться. Саме тому план навчання стане основою для продуктивного заволодіння спочатку азами, а потім й більш серйозними речами.

AD_4nXeB8UNNmaRRIsM9hmDH3qhYTgbJXOO_t9VGsm6FE9tnc44G6LXzatN0QwWTJnWbJTb66L7nipAoAk2CXlwuZluTwH4V8VtGmUys9gT6stspLNbvAN78Ak17PLeRl8HOzcAjLYU46gnXyLhq9psbbcNJ3gkGgtTHvcnzqXZvYVt-vPT66_GK2Ns?key=K-ShpxdMa7FG4XPiVDtg-g

Які фактори впливають на загальний термін навчання

Насамперед потрібно усвідомити, що універсальної відповіді на це питання не існує, бо багато чого залежить від індивідуальних можливостей та того ступеню уваги, який буде приділятися вивченню. В загальному вигляді слід врахувати наступні чинники:

  • Багато що вирішує початковий рівень. Одне діло, коли у людини залишились у пам’яті деякі відголоси зі шкільних уроків англійської, вона знайома з алфавітом, звуками та деякими особливостями лексики. Зовсім інша ситуація – це вивчення нової мови за умов відсутності початкової бази, тоді доведеться докласти набагато більше зусиль і часу.
  • Головна мета опанування має суттєвий вплив на хід процесу, бо на її основі підбирають необхідний курс. Якщо англійська може стати справжнім каталізатором для швидкого кар’єрного зростання та вимагає достатньо глибокого знання письма та граматичних норм, то вивчення англійської вдома повинно бути вкрай ретельним та з беззастережним дотриманням плану. Інший випадок – коли ставиться за мету вільне спілкування з англомовним оточенням цілковито для власних потреб: під час подорожей, закордонних відряджень або з іноземними гостями. Тоді свої амбіції реально задовольнити впродовж півроку.
  • Форма навчання – це один із вирішальних факторів з огляду на питання періодичності уроків. Зазвичай ті, хто відвідують офлайн-заклади, є більш дисциплінованими, тому раніше за заочників долають мовний бар’єр.

Але, незважаючи ні на що, слід зауважити що на перший план виходить самодисципліна. Саме те, наскільки людина здатна мобілізувати свої зусилля та спрямувати їх в потрібному напрямку, і є наріжним каменем в успішному досягненні найкращих результатів.

Як часто потрібно займатися англійською

AD_4nXd-bx7-ikT5LKgpZFi7zAThSrFCaCMQuWBLRI_J3Tj6rxniKoMrGkeiD4xE2jwWKZBHa-25zthjkLD5pOybURWqpnbtP3Hpwj8KQYUXtiSP8Ts2VwfsMFCFCpYvpVyM7UThwqCtf373MZztBwwMG4bPrzinENDNL9bVu6wPpjstZNzNUWwKoQ?key=K-ShpxdMa7FG4XPiVDtg-g

Тут все дуже просто: чим більше людина приділяє уваги справі, тим швидше вона здатна перетворитися на справжнього віртуоза в англійській. Добре засвоєння навчальних матеріалів спостерігається у тих, хто вдало поєднує обов’язкові академічні години з ненав'язливим опануванням. Йдеться про постійне самовдосконалення у вигляді читання англомовних книжок, перегляду фільмів чи спілкування з носіями мови.

Якщо займатись раз на тиждень, то розраховувати на швидкі результати не доведеться. Щоб ефективно поповнювати словниковий запас, потрібно вчити не менше 10 нових слів щодня. Якщо вчитися англійської мови в режимі тричі на тиждень по 2-3 години з репетитором, то впродовж двох місяців реально перейти з початкового рівня на Elementary. Але, якщо допускати регулярні збої, то це вагомо вплине на кінцеві терміни засвоєння.

Наприкінці слід відзначити, що вважається цілком нормальним, коли на опанування кожного наступного рівня, починаючи з Beginner, за термінами витрачається на один місяць більше, аніж на заволодіння попереднім курсом.