В Україні широко розвинена агропромисловість. Родючі землі дають змогу вирощувати у великій кількості овочі, а також багато різних зернових, технічних і баштанних культур. Однією з головних проблем є утилізація решток після оброблення сільськогосподарської продукції, адже інколи вони становлять понад 35% від загальної кількості.

Оптимальним варіантом є виробництво комбікорму з отриманих залишків. Після перероблення біомаса не втрачає своїх поживних цінностей і стає чудовим кормом для худоби та домашніх тварин. Щоб запустити виробництво з відходів агросектору, потрібно купити обладнання для виробництва комбікорму в Україні. Найкращим варіантом є гранулювання.

Особливості обладнання для виробництва комбікорму

Використання лінії гранулювання комбікорму в Україні є одним з найефективніших способів розв’язати проблему з утилізацією решток та отримати нове джерело прибутку. Таке виробництво не потребує особливих знань і вмінь, а також значної робочої сили. Для керування обладнанням достатньо однієї чи двох осіб. Здебільшого лінія гранулювання комбікорму складається з таких елементів:

  • транспортна магістраль, що з’єднує вузли та деталі;

  • накопичувальний бункер, який дає сировину;

  • система автоматичного зволоження біомаси;

  • прес-гранулятор;

  • охолоджувач (використовується тільки в разі потреби);

  • витяжка для кругового руху повітря;

  • дистанційний пульт для зручного керування виробничими процесами.

Обладнання для виробництва комбікормів у гранулах має кілька режимів роботи, які можна регулювати.

Етапи виробничого процесу гранулювання

Лінія гранулювання комбікорму передбачає такі виробничі етапи:

  1. Первинне оброблення сировини та її дроблення до порошкоподібного стану.

  2. Ретельне змішування компонентів до отримання однорідного продукту. Можливе додаткове зволоження чи оброблення парою.

  3. Пресування продукту.

  4. Охолодження гранул.

  5. Фасування готової продукції.

Переваги гранулювання

Обладнання для виробництва комбікормів у гранулах використовують на багатьох підприємствах. Виготовлення комбікорму в такий спосіб має багато вагомих переваг:

  • Висока якість. Використовуючи лінію гранулювання комбікорму в Україні, можна отримати ідеальний продукт з однаковим розміром і рівномірною формою, що дуже зручно для фасування та використання.

  • Збереження поживних речовин. Під час гранулювання зберігається більша кількість вітамінів, якщо порівняти з іншими методами виготовлення комбікорму.

  • Знищення мікробів. У процесі термічного оброблення в біомасі знищується до 99% хвороботворних мікроорганізмів.

  • Збільшення терміну використання. Гранули можуть довго зберігатися на складі, не втрачаючи своєї якості.

Крім того, комбікорм має високий попит на ринку. Його легко транспортувати, він підходить для механічного годування, не забруднює годівниці, може довгий час перебувати у воді й не втрачати поживних властивостей.

Купити обладнання для виробництва комбікорму в Україні можна в компанії BIOsmartex. Тут можна вибрати лінію гранулювання з потрібною продуктивністю для різних обсягів виробництва. Фахівці компанії допоможуть підібрати обладнання, яке буде найефективнішим для потреб вашого підприємства. Це вигідне капіталовкладення, що допоможе розв’язати проблеми з відходами від промисловості, а також запустити новий високодохідний бізнес.

На все обладнання надається гарантійне обслуговування. BIOsmartex постачає виробничі потужності не тільки для українських підприємств, а й для компаній з Європи та Азії. Якість обладнання цього бренда відома у всьому світі.