Введення: У сучасному світі, де швидкість та ефективність є ключовими факторами успіху, логістичні компанії шукають способи вдосконалити свої процеси. GPS моніторинг став необхідним інструментом для оптимізації логістичних операцій.
В цій статті ми розглянемо, як GPS моніторинг сприяє покращенню ефективності та контролю в логістичних компаніях. Відстеження руху вантажів: Завдяки системі GPS моніторингу логістичні компанії можуть точно відстежувати рух вантажів протягом всього транспортного процесу.
Контроль місцезнаходження
За допомогою GPS-трекерів, встановлених на транспортних засобах, менеджери можуть контролювати місцезнаходження, швидкість, маршрут зупинки та стоянки у реальному часі. Це дозволяє забезпечити точну інформацію клієнтам щодо стану доставки та уникнути затримок.
Контроль рівня палива транспортних засобів
Для контроля рівня палива у баку, нам знадобиться Датчик Рівня Палива RIVNEMIR/TKLS. Якщо баків декілька, то датчик рівня палива монтується у кожен бак окремо. Кількість датчиків та їх розмір підбирається залежно від транспортного засобу.
Переваги ДРП (Датчик Рівня Палива)
- Контроль початкового та кінцевого рівня палива у баку;
- Контроль кількості заправленого палива;
- Контроль витрати палива по ДРП за певний проміжок часу;
- Відображення в системі gps моніторингу залишки палива у баку.
Компанія ТЕХ КОНТРОЛЬ має Датчики Рівня Палива власного виробництва RIVNEMIR/TKLS.
Вони бувають частотні, аналогові та цифрові.
Встановивши систему контролю палива є можливість економії затрат на паливо до 40% та затрат на обслуговування та ремонт транспортного засобу. Що дуже вигідно логістичним компаніям.
Також покращується дисципліна водіїв, адже виключається можливість використання транспортного засобу у своїх цілях та виключення різних махінацій з паливом з боку водіїв.
Безпека вантажів:
Встановлення GPS трекерів на цінні вантажі, дозволяє контролювати їх рух і місцезнаходження протягом всього транспортного процесу. У разі втрати або крадіжки, GPS моніторинг дає можливість швидко втрутитись для вирішення екстреної ситуації.
Покращення клієнтського сервісу: GPS моніторинг дозволяє логістичним компаніям надавати своїм клієнтам точну та актуальну інформацію щодо статусу доставки. Клієнти можуть відстежувати рух свого вантажу у режимі реального часу, що забезпечує більшу впевненість транспортної компанії.
Крім того, зможуть сповіщатися про будь-які зміни або затримки, що сприяє взаєморозумінню та задоволенню клієнтів.
Висновок:
GPS-моніторинг є незамінним інструментом для логістичних компаній, що допомагає скоротити затрати на палива до 40%, скоротити затрати на обслуговування та ремонт, покращити ефективність, контроль над процесами доставки, покращити дисципліну, Відстеження руху вантажів, оптимізація маршрутів, забезпечення безпеки вантажів та покращення клієнтського сервісу є лише кількома з переваг, які надає GPS моніторинг. Ця технологія допомагає логістичним компаніям бути конкурентоспроможними та задовольняти потреби своїх клієнтів у сучасному світі.