Мінеральні добрива для кімнатних рослин бувають у вигляді рідин та у твердій формі – порошки, палички, гранули. Також їх поділяють на спеціальні (що містять єдину речовину) і комплексні (це набір елементів, що поєднуються, у кожному конкретному випадку має певну концентрацію).
У кімнатному квітникарстві постійно використовують комплексне мінеральне добриво купити яке можна тут https://elsa.com.ua/mineralnye-udobreniya/. У спеціальних цільове призначення стимулювати зростання, викликати цвітіння, лікувати.
Плюси мінеральних добрив:
- оперативна дія - рослини можуть поглинати їх безпосередньо після внесення;
- зручність використання - нескладно дозувати, додаються інструкції із зазначенням точного змісту компонентів;
- можна купити добриво, спеціально збалансоване для певних груп рослин (фіалок, орхідей, кактусових та інших).
Мінеральні добрива:
- не впливають на ґрунтову структуру;
- призначені для регулярного внесення - непоглинені залишки при поливі вимиватимуть водою;
Мінуси також є:
- порушуючи дозування, можна серйозно нашкодити рослині, а сильно перевищивши її навіть занапастити квітку.
Віддати перевагу для кімнатних квітів на користь органіки чи мінеральним добривам? Вибір більшості квітникарів - комплексні мінеральні, як найзручніші у використанні. Така комплексна рослина добриво купити можна тут https://elsa.com.ua/mineralnye-udobreniya/.
Основні корисні елементи у добривах
Азотні добавки - це життєва необхідність для декоративних квітів, що розводяться в домашніх умовах. Азот сприяє формуванню клітинних структур, допомагає перебігу реакцій окислення, «оптимізує» процес цвітіння (недолік азоту обов'язково позначиться на розмірах та інших характеристиках квіток).
Фосфорні добавки з функціональності та важливості схожі з азотними. Фосфор регулює метаболізм і допомагає квітці у засвоєнні азоту, калію та магнію.
Калійні добавки забезпечують рослинним клітинам накопичувальну функцію, без калію неможливе утворення білків та вуглеводів. Підгодовуючи квітку калієм, ви зміцнюєте її захисну систему, формуєте морозостійкість. Зазвичай використовують калій у чистому вигляді або складові калійно-фосфорні підживлення.
Сірчане підживлення займається забезпеченням білкового обміну та відновленням пошкоджених клітинних структур.
Грунт рослина добриво купити можна тут https://elsa.com.ua/mineralnye-udobreniya/ в онлайн - каталозі Elsa представлений найширший вибір якісних добрив для кімнатних рослин різних видів.