Спочатку геометричні фігури складні для сприйняття. Математичний розділ вимагає неординарного підходу та просторового мислення, щоб усвідомити що до чого. Тематичні ігри допомагають знизити градус напруги та у легкій та невимушеній формі ознайомиться з особливостями тієї чи іншої фігури. Однією з таких є «Геометрика». Розглянемо огляд настільної гри прямо зараз.
У чому користь гри
Якщо ваша дитина відчуває труднощі зі сприйняттям геометричних фігур, насилу засвоює їх особливості, гра принесе максимальну користь. Настільне змагання сприяє захоплюючому часу: геометрія перетворюється на об'єкт дослідження і дає можливість швидко усвідомити відмінності геометричних фігур і сконцентруватися на головних їх характеристиках.
Правила гри «Геометрика»
У розпорядженні гравців знаходяться дві колоди карт: одна – із зображенням фігур, інша – з описом їхніх характеристик. Добре перемішайте кожну з колод, відкладіть колоду з описами сорочкою вгору. Правила гри припускають, що з набору з фігурами має бути викладено п'ять карт вгору, а решта колод – поміщена поруч сорочкою вгору.
Завдання гравців – зібрати максимальну кількість карток. Перший учасник тягне карту з колоди описів і шукає фігуру у відповідь із запропонованих п'яти на столі. Якщо такої немає, картка відправляється у відбій й у гру включається наступний учасник. Якщо збіг відзначено, ви можете піти по одному з двох шляхів: забрати її собі разом з фігурою у відповідь або потягнути ще одну карту з описом. Якщо картку з фігурою віддано гравцеві, на її місце викладається нова.
Особливості
- Фактор ризику, присутній у змаганні «Геометрика» як необхідність вибору між двома діями, захоплює і викликає азарт.
- Гра дозволяє відрегулювати рівень складності, відсіявши ряд карток. Усього на вибір 3 етапи, різних за складністю.
- Настільна програма має продовження у вигляді «Геометрики Extra». Корисне доповнення розширює знання з геометрії, отримані під час простої «Геометрики», та містить елементи, що ускладнюють гру.
- Подібні ігри та відмінність від них
Близькими до «Геометрики» є карткові змагання «Турборахунок» та «Зверобукви». Вони також використовуються карти, але з іншим змістом. «Турборахунок» схильний тренувати виключно математичні навички і відрізняється високою динамічністю, яка може бути недоречною тихому вечору, що сприяє аналітики і роздумів. А до «Звіробукви» школярі можуть швидко втратити інтерес, оскільки ця гра розрахована на дошкільнят, які вивчають слова та літери.
Кому варто купити гру «Геометрика»
Вам варто купити гру, якщо ваша дитина вже пішла до школи. Гра актуальна для дітей віком від семи років і є командною, яка передбачає участь як мінімум двох осіб. Максимальна кількість змагань – шестеро. Час одного раунду залежить від кількості учасників та рівня складності та в середньому становить 10-15 хвилин.
Матеріал підготовлений фахівцями сайту https://planeta-igr.com/ua/