Здавалося б, у придбанні натяжної стелі немає нічого складного – бери, яку завгодно душі. Насправді ж купівля полотна суворо індивідуальна і потребує особливої ​​уваги. Щоб стеля радувала вас довгі роки при виборі обов'язково необхідно враховувати наступні фактори:

  • призначення приміщення або кімнати,
  • периметр,
  • яке освітлення планується зробити,
  • розташування по відношенню до частин світла.

Дізнатися ціни на натяжні стелі ви можете на сайті elit-steli.kiev.ua/price/!

Якщо ви досі не впевнені, чи підійде вам та чи інша натяжна стеля, то фахівці компанії elit-steli.kiev.ua, що спеціалізується на продажу натяжних стель, обов'язково вам допоможуть, вислухають ваші побажання і підберуть найкращий варіант. Щоб вам було на що спертися при знайомстві з асортиментом, ми підготували кілька порад, які корисні будь-якому покупцю, що надумав робити ремонт стелі вдома.

Зверніть увагу на ширину полотна та наявність швів

Найбільш бюджетний варіант – плівки вітчизняного виробництва. Однак їх суттєвий недолік – невелика ширина – вона становить півтора метри. Полотна, виготовлені в європейських країнах, мають ширину 3,5 метра, тому можливий монтаж стелі без швів. Тим не менш, якщо приміщення занадто широке, яке б полотно не купили, шов все одно буде.

Але тут є альтернатива – китайська мембрана. Стеля з вінілу добре розтягується без ризику порватися, тому таку плівку використовують для встановлення у приміщеннях та залах, де довжина чи ширина виявляється 5,5 метра.

Часто люди зневіряються, розуміючи, що встановити стелю без швів не вдасться. Ця думка помилкова, адже стики матового полотна дуже тонкі, і доведеться дуже постаратися, щоб їх помітити. На глянцевому покритті шви видніші, однак, правильний монтаж по відношенню до кута падіння світла дозволяє зробити стики менш виразними. Саме тому фахівець обов'язково повинен оглянути кімнату, вивчити розташування віконних та дверних отворів, розміри джерел світла та їх розміщення, майбутній дизайн приміщення. Все це допоможе замаскувати шви так, що ваші гості і не здогадаються про їхнє існування.

Уважно поставтеся до вибору відтінку та фактури

Білий колір – універсальний. Його можна використовувати в будь-якому приміщенні, благо відтінків полотна в каталозі компанії достатньо. А ось до вибору полотен яскравих та темних тонів потрібно підходити з обережністю. Слід враховувати також колір стін та підлоги.