Введення в організм хворого пари, аерозолю або газоподібних речовин має назву інгаляція. Така процедура прямо впливає на органи дихання, також вона призводить до швидкого всмоктування препаратів, ось чому такий розповсюджений Декасан для інгаляцій. Придбати цей розчин у небулах для небулайзеру можна в інтернет-аптеці add.ua, яка має широкий вибір лікарських препаратів. Достатньо лише вибрати потрібні ліки та додати їх до кошику. Отримати заказ від Аптеки Доброго Дня можна поштовою компанією або забрати шляхом самовивозу.
Що таке небулайзер?
Небулайзер – це пристрій для проведення інгаляцій, він складається з резервуару для лікарського розчину, моторного відсіку та комплекту насадок.
Цей пристрій має досить багато переваг, так:
-
є можливість отримувати найдрібніші розміри часток (ці частки з легкістю проникають у нижні дихальні шляхи);
-
є можливість зробити дезінфекцію бронхів та легенів;
-
ліки подаються безперервно;
-
лікарські аерозолі швидко всмоктуються;
-
не треба дотримуватися специфічних технік дихання;
-
портативний небулайзер можна взяти з собою та користуватися ним будь-де.
Існують такі різновиди небулайзерів, як ультразвукові, компресорні та мембранні. Для домашнього використання краще вибрати компресорний варіант, адже він може подавати частинки різного розміру.
Як правильно використовувати небулайзер для інгаляцій?
Користуватися небулайзером дуже просто – треба залити у ємність не більше 5 мл лікарського розчину, одягнути маску та увімкнути апарат. Вдихати треба ротом, а видихати – носом. Якщо нежитю немає, а запальний процес відбувається лише в трахеї або в бронхах, то інгалюватися можна через мундштук.
Для розрідження мокротиння треба використовувати такі лікарські препараті, як муколітики, а для лікування бронхоспазму – ліки, що здатні розширювати просвіт бронхів. Дозволяється використовувати і відхаркувальні трави, але попередньо настій або відвар треба процідити – для цього використовують целюлозний папір.
Препарати для розширення бронхів можна використовувати тричі на день, відхаркуючі препарати – лише зранку та вдень, ввечері не треба, бо людина має відкашлятися перед сном.
Після кожного використання маску небулайзера треба дезінфікувати – прокип’ятити або протерти спиртом, можна облити окропом. Замість маски дорослі можуть використовувати мундштук.