Виробництво меблів швидко розвивається, при цьому фахівці цієї сфери чуйно стежать та швидко реагують на появу нових тенденцій на ринку. Українські та іноземні компанії щороку пропонують безліч нових моделей меблів різного призначення, прагнучи залучити якнайбільше клієнтів. Щоб зробити правильний вибір, споживачеві потрібно знати, які матеріали для виробництва меблів сьогодні використовуються.

Вигідно придбати меблеву фурнітуру, плитні матеріалі та постформінг ви можете за посиланням https://tomek.lviv.ua/!

Основні матеріали для виробництва меблів

Сьогодні найпоширенішими є такі матеріали для виробництва меблів:

  • Масив дерева

Натуральне дерево, таке як дуб, горіх, ясен, сосна, клен, вважається найбільш дорогим з матеріалів для меблів. Важливо, що масив виглядає дорого і здатний підкреслити статус власника виробу. Якщо правильно доглядати за подібним предметом меблів, він точно радуватиме довгі роки, стаючи лише красивішими. Недарма реставратори люблять працювати зі старими дерев'яними меблями, дарувати їм нове життя - в умілих руках такі предмети починають виглядати інакше і займають гідне місце в найбагатших будинках. Але це можливо тільки з виробами з натурального дерева, адже ми говоримо про міцний, довговічний матеріал, який ніколи не вийде з моди.

  • ДСП

У виробництві деревно-стружкової плити використовують відходи деревообробки: стружку та тирсу з'єднують із сполучними речовинами, а саме формальдегідними смолами, після чого пресують під дією високих температур. Оскільки дана технологія не становить складності, ДСП входить до доступних за ціною матеріалів для корпусних меблів.

  • ЛДСП

ЛДСП є удосконалений варіант ДСП. Іншими словами, звичайна дерев'яно-стружкова плита ламінується різними полімерними плівками холодним або гарячим методом. Якщо йдеться про ЛДСП високої якості, то на виробництві її покривають лаком, щоб підвищити міцність та опір матеріалу волозі.

Відразу відзначимо, що якість ЛДСП залежить від використаного способу нанесення плівки, так і від якості використаної ДСП.

  • МДФ

МДФ (англ. MDF) розшифровується як "Medium Density Fibreboard", тобто волокниста плита середньої щільності. Цей матеріал виготовляють з дуже дрібної тирси, яку пов'язують за допомогою лігніну і парафіну.

З погляду захисту навколишнього середовища, МДФ належить до високотехнологічних та безпечних матеріалів, адже у її складі немає формальдегідів. Також відзначимо, що МДФ легко піддається фрезеруванню, тому на виробництві меблі можуть декорувати рельєфними об'ємами та малюнками.