Сьогодні простий тест на депресію допоможе вам встановити самооцінку індивідуальної депресії. Тест розроблений психіатром Вільямом Зунгом. До складу тесту надходить двадцять тверджень. На кожне твердження є чотири варіанти відповіді. Вам треба буде обрати лише одну. Відповідайте чесно. Вірною є та відповідь, котра перша спала на думку. Не варто довго думати та обмірковувати.
Результати тесту будуть одразу. Сформовані вони згідно встановленої шкали. Але слід засвоїти той факт, що дана шкала не є показником та діагностичним інструментом. Всі питання, діагнози, лікування, може ставити та назначати лише лікар. Пройти тест можна в режимі онлайн, у будь-який зручний для вас час.
Основні ознаки депресії:
- відчуття спустошення;
- агресивна поведінка;
- постійна незрозуміла втома;
- нерішучість у будь-яких ситуаціях;
- жалість до себе;
- думки про самогубство;
- низька самооцінка;
- повна втрата апетиту та інші.
Лікуванням депресії займаються лікарі психіатри. Як правило, депресія з'являється на емоційному стані. Людина відчуває невпевненість у собі, песимістично налаштовується на своє майбутнє. У людини завжди поганий настрій, згасає жага до життя, та не цікавить навколишній світ.
Депресія може продовжуватись декілька тижнів та перерости в хронічну форму. Депресія − це не прояв слабкості, це хвороба, котра може виникнути у кожного. Дуже вадливо при перших ознаках депресії звернутись за допомогою до висококваліфікованих спеціалістів, котрі зможуть повернути вас до здорового життя.
Виділяють легкий, середній та важкий ступені депресії. Пам'ятайте, що депресія також може бути епізодичною та з рецидивами, якщо її не лікувати.
Що сприяє появі депресії:
- смерть або важка хвороба близької людини;
- втрата роботи;
- проблеми з родичами;
- важкі стресові ситуації.
Для того, щоб не підпустити депресію близько до себе, треба мислити лише про позитивне. Не треба утримувати у собі важкі емоції. Спробуйте поділитись своїми переживаннями та відчуттями з друзями, родичами, тощо. Почніть відволікатись на інші речі, займіться спортом.
До боротьби з депресією треба підходити з усією відповідальністю та розумінням хвороби. Пам'ятайте, не варто займатись самолікуванням. Ви можете лише нашкодити та збільшити проблему у декілька разів. Антидепресанти треба приймати тільки після візиту до лікаря.
Частіше за все з депресією стикаються жінки, ніж чоловіки.