Поява конденсату, вогкості, темних плям в кутку стіни, неприємний запах - все це свідчить про те, що в квартирі або в будинку перестала працювати витяжна вентиляція. Для того щоб видалити з приміщення застояне повітря, знадобитися використання вентиляторів Domovent.

Такі пристрої спеціально розроблені для примусової вентиляції будівель різного призначення. Всі конструкції складаються з стандартного набору компонентів:

  • лопаті;
  • зовнішня решітка;
  • внутрішній блок з потужним двигуном.

Всі внутрішні деталі надійно заховані в корпусі, який кріпиться до вентиляційного каналу. Корпус виконаний з міцного пластику і відрізняється різними колірними відтінками. Між стіною і корпусних частиною вентилятора розташована відповідна прокладка, завдання якої полягає в погашенні вібраційних хвиль під час роботи пристрою.

Вентилятори Домовент прийнято встановлювати в приватних будинках, в квартирах, в заміських особняках і офісах. Стандартні моделі укомплектовані таймерами виключення, що дозволяє залишати вентилятори в робочому стані навіть при відсутності людей в приміщенні.

Розраховуємо продуктивність вентиляторів Domovent

Одним з головних показників при виборі підходящої серії є продуктивність вентилятора. Розраховувати продуктивність можна, якщо врахувати конкретний обсяг приміщення і мінімальну кратність повітрообміну.

Кількість вентиляційного повітря розраховується індивідуально для певного приміщення:

  • береться до уваги наявність / відсутність різних шкідливих домішок,
  • або встановлюється з урахуванням раніше проведених досліджень.

Обсяг приміщення можна розрахувати за спеціальною формулою: Довжина * ширина * висота = об’єм приміщення, зазначений в м3.

Якщо неправильно розрахувати обсяг приміщення і вибрати модель недостатню потужність, власник квартири не відчує особливої ​​різниці: коли вентилятор працює, а коли він знаходиться у вимкненому стані.

Саме тому важливо звертати увагу на габарити кімнати, для якої призначена та чи інша серія. Незважаючи на наведені цифри, вентилятори Domovent відрізняються безшумною роботою, що робить їх універсальними. Завдяки низькому енергоспоживанню такі пристрої можуть працювати протягом довгого часу.