Імплантація - найбільш ефективний і безпечний спосіб відновлення зубів. Дізнайтеся все про те, які етапи, методики, протипоказання і ускладнення він передбачає, вивчивши нижченаведену статтю.

Цікавить зубні імпланти ціна у Львові? У такому разі вам варто відвідати сайт Центру імплантації та стоматологічної реабілітації «Cиметрика»!

Етапи процедури імплантації

В сучасний час імплантація здійснюють в декілька етапів. Процедура ділиться на наступні етапи:

  • Спочатку пацієнта попередньо консультують, щоб виявити протипоказання і показання до проведення процедури. Протипоказаннями можуть служити стоматологічні, соціальні і соматичні фактори.
  • Потім проводиться детальна діагностика за допомогою комп'ютерної томографії та стереолітографії. На даному етапі планується повністю вся процедура.
  • Разом з клієнтом обговорюються заходи з лікування. Йому надається докладна інформація про процедуру і укладається договір між стоматологічною клінікою і пацієнтом.
  • Терапевти-стоматологи, ортодонти і пародонтологи готують робоче місце для здійснення процедури.

В процесі проведення процедури кісткова тканина може нарощуватися чи ні, також можуть реконструюватися альвеолярні гребені і кістки щелепи. Якщо є необхідність, то лікарі можуть призвести соматичну корекцію. Показанням до застосування корекції є наявність цукрового діабету та інших захворювань.

На даному етапі встановлюється імплант, прибираються дефекти і відновлюють функції кістково-м'язової системи. В результаті проведення процедури здійснюється спостереження за станом пацієнта і проводиться профілактичний огляд.

Методики установки дентальних імплантів бувають різними:

  • односкладні;
  • двоскладні;
  • класичні коренеподібні;
  • базальні;
  • компресійні та інші.

Вибір моделі імплантату залежить від методики його установки

Безопераційне проведення імплантації зубів

Імплантація зубів в стоматології може проводитися різними методами. Безопераційним способом установки дентального елемента є експрес-методики, до яких відносяться латеральна, одномоментна і інші. Такий безопераційний спосіб ще називають одноетапним, безшовним, з мінімальною травмоопасністю. При даній технології тканини практично не травмуються. При цьому не виникає необхідності нарощувати кісткову тканину і навантаження на ясна і здорові зуби мінімальні.