Неякісне електропостачання часто стає причиною поломок обладнання. Сучасні пристрої оснащені блоками управління, різними електрокомпоненти, чутливими до стрибків напруги. На ринку представлена техніка, яка оснащується автоматикою. Саме вона і відключає прилад, якщо показники струму відхиляються від номінальних. Однак це не завжди зберігає обладнання, а тому стабілізатор напруги для будинку залишається актуальним. Щоб купити відповідний прилад, необхідно звернути увагу на кілька важливих критеріїв.
Види
Серед затребуваних електросилових установок представлені сучасні модифікації:
- Релейні . Модулі, що працюють на силових реле, виконують комутацію з автоматичними трансформаторними обмотками. Оперативно нівелюють сплески вхідної напруги. Якщо показники відхилення серйозні, відключають апаратуру.
- Інверторні . Прогресивне обладнання, яке функціонує за принципом широтно-імпульсної модуляції. Такі модулі оснащуються розгорнутої захисною системою. Сам прилад несприйнятливий до перепадів температури і підвищеної вологості.
- Електродинамічні . Управляється спеціальним мікропроцесором, функціонування забезпечує електромотор. Коригують навіть мінімальні похибки в рівні струму.
- Електронні . Високоефективні і надійні, довговічні і практичні тиристорні і сімісторних пристрою, оскільки не містять рухомих механічних частин. Роботу автоматичного трансформатора коригує внутрішній процесор.
- Гібриди . Новинка ринку, яка отримала не тільки стандартний релейний модуль, а й додаткові перетворювачі.
На останніх моделях купують для установки в окремому приміщенні, оскільки вони створюють підвищений шум.
Головні параметри вибору
Для установки в будинку підходять різні стабілізатори. При виборі звертають увагу на такі властивості:
- Фазність . Розраховані на 220 В, підходять для використання з побутової, офісною технікою. Якщо в будинку встановлений циркуляційний насос і котельне опалювальне обладнання, використовувати рекомендовано трифазні моделі.
- Потужність . Прораховується пускова потужність, для якої підбирають обладнання. Важливо, щоб обраний прилад перевищував отриманий показник мінімум в 3 рази.
Додатково оцінюють показники напруги. Для побутових приладів цей рівень становить 130-270 В. На сайті volter.ua Ви знайдете багато нової інформації про стабілізатори.