Якщо раніше ювелірні вироби поділяються на два типи: золото та срібло, і їх можна було чітко розрізнити, відповідно золото вважалось дорогим металом, а срібло дешевим, то зараз все кардинально змінилось. Дизайнери ювелірних прикрас не втомлюються дивувати неймовірними формами, фактурами та вставками.

По-перше якісне очищене срібло важко відрізнити від дорогоцінного білого золота, по-друге, дизайнери використовують натуральні камені та діаманти, і, по-третє, вишукані трендові срібні прикраси давно стали мастхевом для тих, хто розуміється на моді стилі. Проаналізувавши каталоги ювелірних гіпермаркетів, таких як Злато, ми підібрали для вас опис найсвіжіших ювелірних новинок. А основний тренд нового сезону – наявність в образі срібних кілець нестандартних форм та фактур.

Топ-5 дизайнів срібних кілець

Отже, серед найпопулярніших моделей цього сезону:

  • Квіткові мотиви;
  • Натуралізм;
  • Геометрія;
  • Кільця зі вставками;
  • Середньовічний стиль.

Прикраси на жіночих пальцях

Квіткові та натуралістичні мотиви посідають найбільшу ланку серед сучасних моделей. І це не просто квіточки та метелики, це неймовірно складні багатошарові композиції у вигляді гілок та бутонів. Це персні з образом вовків, левів, сови або яструба із чорного срібла. Такі прикраси виглядають не просто розкішно, а навіть міфічно та загадково. Геометрія – мотив, який давно не покидає верхні щаблі ювелірних каталогів. Рівні контури, орнаменти, хрестоподібні форми мають дуже елегантний і вишуканий вигляд як в чоловічих, так і в жіночих колекціях.

Давно знайома і завжди актуальна класика – каблучки зі вставками. Дуже ефектно виглядають на срібних прикрасах дорогоцінні камені. Дизайнери не обмежуються використанням звичного цирконію і створюють дорогі люксові кільця з такими вставками:

  • Сапфір;
  • Рубін;
  • Аметист;
  • Опал;
  • Топаз.

Срібне кільце в Українському стилі

Окреме місце посідають срібні каблучки з діамантами та кольоровими розсипами натурального каміння.

А одна з найцікавіших тенденцій – прикраси в стилі бароко та середньовіччя. Це і печатки з символічними знаками, обручки в вигляді корони чи діадеми і навіть каблучки з зображеннями древніх правителів, зроблені під старовину. Серед асортименту великих мережевих магазинів ви побачите і старослов’янську і староукраїнську символіку.

Який би з варіантів топових срібних каблучок ви не обрали, шукайте надійних і перевірених виробників. Наприклад, на сайті Zlato представлено більше 30 світових та українських брендів срібних кілець. Ціни різняться від кількох сотень до кількох тисяч гривень. Тож кожен знайде свій особливий варіант для неперевершеного образу.