На сьогодні все більше людей роблять покупки в Інтернеті. Спрощення доступу до мережі та щорічна поява нових гаджетів створює ситуацію, коли споживачі лінуються їхати в магазин, вважаючи за краще вибирати і замовляти товари онлайн, що займає значно менше часу.

З ростом онлайн-торгівлі в Україні стали масово з'являтися інтернет-магазини, активізувалися продажі через соціальні мережі, з'явилися перші торгові майданчики. Хоча і не всім відомо, що таке торгові майданчики, або маркетплейси, в Україні вже є лідери. Таким по праву вважається торговий майданчик Avto.Pro, що реалізує автозапчастини.

Історія виникнення ресурсу Avto.Pro

Торговий майданчик був створений продавцями з великим досвідом у продажу автомобільних деталей і програмістами, які запропонували створити електронний каталог. В даний час https://avtopro.ua - визнаний лідер в сегменті електронного продажу автомобільних запчастин.

Складність ринку автозапчастин змушує шукати нові рішення для організації продаж і консультування клієнтів. Бізнес, пов'язаний з продажами автозапчастин специфічний в силу того, що номенклатура товарів налічує сотні і тисячі найменувань. Така особливість вимагає систематизації інформації, для того, щоб якісно подавати її клієнтам.

Покупці при великому виборі запчастин у продажу в праві отримати гарантії про ступінь сумісності товару з їх транспортним засобом. Для того, щоб подати інформацію в потрібному ключі, власникам інтернет-магазинів необхідно підтримувати її актуальність щодо номенклатури деталей і сумісності їх з різними марками автомобілів. Оскільки це вимагає часу і великих вкладень, для такого бізнесу актуально стати учасником електронного каталогу.

Як створювався електронний каталог

Електронні каталоги створюються вручну, також, як раніше створювалися паперові. Основою для створення електронного каталогу є експертна база виробника, де є докладна інформація про запчастини.

Якість електронного каталогу цілком залежить від ступеня професіоналізму експертів.

Що собою являє електронна торговельна площадка

Головна особливість маркетплейса полягає в тому, що він здатний зібрати в єдиному інформаційному просторі постачальників і покупців товарів та послуг, з наданням їм сервісу, що підвищує ефективність їх бізнесу.

Будь-який інтернет-ресурси, в рамках яких здійснюються операції, пов'язані з купівлею чи продажами, можна вважати електронним торговельним майданчиком. Замовники мають можливість проводити торги, що забезпечує їм оптимізацію витрат. Постачальники беруть участь у проведених закупівлях, розміщують інформацію про товари або послуги.

У деяких випадках розміщенням товарів займаються спеціальні компанії, які можуть обробляти результати проведених торгів і, в кінцевому рахунку, визначати переможців.