• Головна
  • Кіровоград: знищено 100-кг авіабомбу часів Другої світової війни
11:49, 13 травня 2015 р.

Кіровоград: знищено 100-кг авіабомбу часів Другої світової війни

12 травня сапери групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС у Кіровоградській області проводили роботи зі знищення авіаційної бомби часів Другої світової війни.

Повідомлення про виявлення застарілого боєприпасу надійшло до Служби порятунку з міліції. Як з’ясувалося, авіабомбу знайшли жителі Кіровограда у районі Солдатських ставків. Там булонегайно виставлено охорону. Прибувши на місце події, сапери вилучили 100-кг боєприпас та перенесли до автомобіля. При транспортуванні до підривного майданчика рятувальників супроводжував автомобіль медичної служби та екіпаж ДАІ, який контролював безпечне транспортування боєприпасу. Цього ж дня авіабомбу успішно знешкодили.
У випадку виявлення застарілих боєприпасів, закликаємо громадян одразу повідомляти про подію за номером «101», не чіпати вибухонебезпечні предмети та позначити місце знахідки. Будьте уважні та бережіть своє життя!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бомба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...