
13:21, 3 серпня 2014 р.
Який ефект від боротьби з тіньовою економікою на Кіровоградщині
З початку цього року аудитори обласного управління Міндоходів виявили порушень податкового законодавства на 57,7 млн.грн. – проти 38 млн.грн. у минулому році. З них уже узгоджено 35,6 мільйонів, що на 7,2 млн.грн. більше, ніж за січень-червень 2013 року.
„Надалі ми будемо задіювати весь спектр впливу на недобросовісних платників, щоб організувати адекватне податкове супроводження економічного зростання, – зазначив перший заступник начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Сергій Колотуха, – адже саме виведення коштів з тіньового обороту забезпечить необхідне наповнення бюджету”.
Разом з тим він підкреслив, що детінізація жодним чином не приведе до збільшення податкового тиску на легальний сектор економіки. В зоні підвищеної уваги міндоходівців – „податкові ями”, конвертаційні майданчики та суб’єкти господарювання, які задіяні в незаконних схемах.
Для прикладу, протягом першого півріччя цього року планово перевірено 26 підприємств, що на 10 перевірок менше, ніж за цей же період минулого року. Подібну тенденцію можна прослідкувати і щодо позапланових заходів контролю. Загалом у поле зору податківців регіону потрапили 313 господарюючих суб’єктів, що у 1,7 рази менше, ніж минулоріч.
Такі показники контрольно-перевірочної роботи досягнуті завдяки здійсненню аудиту ризикових бізнесменів та відпрацюванню сумнівних господарських операцій.
«Наша зброя – інтелект і аналітика, а не м'язи і кулаки. Ми повинні доводити вину конкретного порушника і змусити його відшкодовувати завдані державі збитки», – підсумував Сергій Колотуха.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:21
21 квітня
10:45
21 квітня
17:12
19 квітня
Оголошення
10:33, 10 квітня
08:43, Сьогодні
14:37, 15 квітня
19:34, Вчора
14:38, 15 квітня
live comments feed...