• Головна
  • Віталій Махинько: «Про пошук земельних ділянок для учасників АТО має подбати влада»
15:57, 29 липня 2014 р.

Віталій Махинько: «Про пошук земельних ділянок для учасників АТО має подбати влада»

На початку липня українські ЗМІ повідомляли про те, що кожен учасник АТО за бажанням може отримати від десяти соток до двох гектарів землі. Для цього військові мають звернутися до Держземагентства і представити документи, що підтверджують участь в Антитерористичній операції.

Землю обіцяли роздавати за місцем постійного проживання. Використовувати ділянки можна для забудови, сільського господарства чи садівництва. Чиновники також обіцяли максимально спростити оформлення документів та зменшити вартість адмінпослуг.

Як повідомили на сайті Кіровоградської облдержадміністрації, головне управління Держземагентства в області визначило масиви земель державної та комунальної власності для подальшого надання їх військовослужбовцям Збройних сил України. Усього із земель державної та комунальної власності у межах та за межами населених пунктів підібрано 279 земельних масивів загальною площею 1287,67 га, сказано на сайті ОДА.

Однак, як з’ясувалося, на охочих отримати землю очікує безліч перешкод. «До нас звернувся житель Кіровограда – учасник АТО. Приїхавши у відпустку, чоловік вирішив реалізувати своє законне право на отримання землі. Однак у виконавчому комітеті міської ради на нього очікував неприємний сюрприз. Чиновники погодилися передати військовослужбовцю у власність землю, але за умови, якщо він сам знайде собі вільну ділянку», – зазначає голова Кіровоградської громадської організації «Трудова Солідарність» Віталій Махинько.

Громадський діяч вважає неприпустимою таку позицію міських чиновників. «Фактично людям цинічно відмовляють: знайти вільну ділянку в Кіровограді сьогодні самотужки неможливо. Уся земля перебуває на обліку – щоб дізнатися, кому належить та чи інша ділянка, можуть піти роки. А через два тижні цей чоловік повинен знову повертатися в зону бойових дій. Про пошук земельних ділянок для учасників АТО має подбати влада. Це прямий обов’язок чиновників. Затягування процесу передачі земельних ділянок людям, які на війні кожен день ризикують здоров’ям і життям, – це злочин, на який має бути адекватна реакція правоохоронних органів», – переконаний Віталій Махинько.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#земля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...