12:26, 17 січня 2014 р.
Звіт народного депутата України Станіслава Березкіна
Про підсумки своєї діяльності розповідає народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики й груп з міжпарламентських зв’язків з 12 державами, голова міжфракційної групи «Кіровоградщина» Станіслав Березкін, який був обраний в мажоритарному окрузі №100 (Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Кіровоградський, Компаніївський, Новоукраїнський райони, селище Гірниче, селище Нове та мікрорайон Балашівки міста Кіровограда):
- З метою відстоювання інтересів жителів центрального регіону була створена міжфракційна група «Кіровоградщина». У 2013 році завдяки діям об’єднання в розвиток області вдалося залучити додатково 10 мільйонів державних гривень, направлено звернення до прем’єр-міністра з проханням підтримати фінансування соціальних об’єктів Кіровоградщини й у 2014 році.
Основні напрями, за якими я сьогодні працюю – це законотворча діяльність, робота в окрузі та благодійність.
Два з трьох внесених мною законопроектів і один депутатський запит стосувалися місцевих справ — заходів з відзначення 260-річчя Кіровограда (що включають ремонт доріг, соціальних об’єктів, випуск ювілейних марок і монет) і 70-річчя визволення обласного центру від німецько-фашистських загарбників. У тому числі завдяки моєму депутатському запиту в Новоукраїнці збережена школа №1, яку хотіли ліквідувати.
За рік на адресу моїх приймалень надійшло більше 1730 звернень. Не варто думати, що всі звернення до народного депутата обов’язково стосуються матеріальної допомоги. В окремих випадках потрібна юридична консультація, в інших допомагає мій досвід як економіста, так і державного службовця.
Чимало звернень надходило з різних населених пунктів щодо розв’язання транспортних проблем. Хоча в цьому напрямку ще багато роботи, та все ж за мого сприяння відновлено рух автобусів за маршрутами Червоний Яр – Кіровоград через Аджамку, Кіровоград – Федорівка.
Під моєю опікою перебувають діти. У мене в самого троє онуків, старший - Філіп, вже ходить до школи, середня Соня – у садочок. Я переконаний, що умови для навчання і виховання дітей повинні бути ідеальними. Мої інвестиції в майбутнє – це підтримка шкіл і дошкільних навчальних закладів. Якщо в кожній школі і садку буде тепло – тоді я буду спокійний, тому й постійно над цим працюю. У Мар’ївській та Компаніївській школах були відкриті котельні, які функціонуватимуть на альтернативному паливі. Котельні запрацювали завдяки коштам державної субвенції, яку Компаніївський район завдяки мого сприяння (детально про субвенцію з Державного бюджету розкаже інфографіка, яка подана під звітом).
Так само за мого сприяння чимало шкіл (серед них Живанівська, Губівська Компаніївського району, Добровеличківська, Компаніївська ЗШ, Шостаківська спецшкола-інтернат, Кіровоградська ЗШ № 10) отримали комп’ютерну техніку, меблі, спортивне обладнання. Відкрито нову групу в Іванівському дитсадку «Веселка» (Новоукраїнський район), відремонтовано систему опалення у Вільшанському садочку, облаштовано внутрішній туалет у Зеленівській, Першотравенській, Костомарівській школах... Разом із громадою нам удалося відстояти, просто врятувати від закриття школу у с. Зелене! Я вважаю це нашою спільною справжньою перемогою.
У 2013 році в селі Нечаївка, батьківщині Юрія Яновського, відбувся Всеукраїнський фестиваль новел, трохи раніше - масштабна акція підтримки сільських музеїв. Усе почалося з ремонту Нечаївського літературно-меморіального музею Юрія Яновського. Коли до мене звернулися з проханням посприяти у заміні вікон у будівлі музею, я побачив, що не тільки у вікнах проблема подібних установ. Унікальні музеї по всій області і Україні потребують серйозної підтримки, тому разом із громадською організацією «Спільна дія», Кіровоградською ОДА було започатковано Всеукраїнський проект «Скарби родоводу України», який покликаний привернути увагу до функціонування сільських музеїв. У їхніх фондах заховані забуті скарби, про які знає досить обмежене коло людей, і наше завдання ‒ привернути увагу до цих скарбів, організовуючи виставки, майстер-класи, фестивалі. Напередодні Дня незалежності України у Національному музеї народної архітектори та побуту у Пирогові була відкрита виставка експонатів (із 24 затоплених Кременчуцькою ГЕС сіл) Захарівського краєзнавчого музею Світловодського району.
Я радий, що знайшов у цій справі однодумців і на мою ініціативу відгукнулося Кіровоградське земляцтво, громадські організації, краєзнавці, етнографи, журналісти…
До речі, перед Новим роком в рамках нашого проекту було підтримано ще один музей – Добровеличківський районний краєзнавчий музей. Цей заклад культури отримав кошти на оновлення 12 вітражів у одній із найбільших експозицій, присвяченій Великій Вітчизняній війні.
До новорічних свят започатковано дві акція - «Святий Миколай іде до дітей» та «Покажи щоденник Діду Морозу». Святий Миколай прийшов з подарунками до 3120 дітей з Кіровограда і районів області. 700 відмінників взяли участь у акції «Покажи щоденник Діду Морозу», надіслали свої табелі з гарними оцінками (такі були умови акції), і теж отримають подарунки – солодощі та пізнавальні книжки.
Загалом на благодійну діяльність, у тому числі через фонд «Добротвір», у 2013 році було спрямовано понад 600 тис. грн. (дивіться діаграму, яка подана під звітом).
Підсумовуючи річний звіт, хочу сказати, що за кожною цифрою стоять конкретні справи, соціальні об’єкти, але найголовніше для мене – це люди. Я розумію, що для них потрібно ще багато чого зробити. У мене на 2014 рік багато планів і сподіваюсь, що спільними зусиллями ми втілимо їх у життя.
Народний депутат України Станіслав Березкін
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:35
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:00, 20 грудня
07:53, Вчора
09:15, 17 грудня
09:15, 17 грудня
11:20, 12 червня
live comments feed...