
17:30, 10 вересня 2013 р.
Дотримання законодавства при виконанні кримінальних покарань у полі зору прокуратури
Генеральною прокуратурою України спільно з прокуратурою області проведено перевірки додержання вимог законодавства при виконанні кримінальних покарань у виді позбавлення права обіймати посади або займатися певною діяльністю та здійснення контролю за поведінкою осіб, звільнених від покарання.
Перевірки засвідчили наявність прорахунків у діяльності підрозділів органів внутрішніх справ при проведенні індивідуально-профілактичної роботи з особами, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Зокрема, в частинні розшуку осіб, які ухиляються від відбування покарань.
Порушення виявлено також і в діяльності підрозділів кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в області при здійсненні контролю за відбуванням покарань вказаної категорії.
На усунення виявлених порушень внесено 34 документи прокурорського реагування, які, наразі, перебувають на розгляді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:11
11 березня
10:00
11 березня
ТОП новини
Оголошення
09:19, 7 березня
09:19, 7 березня
09:19, 7 березня
08:24, 3 березня
08:24, 3 березня
live comments feed...