11:00, 7 листопада 2021 р.
В освітньому центрі області відбулася науково-практична конференція
4 листопада 2021 року, напередодні дня працівника соціальної сфери, відбулася V-та РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА ПСИХОЛОГІЇ». Організаторами конференції виступили кафедра педагогіки спеціальної та соціальної освіти, кафедра психології факультету педагогіки, психології та мистецтва Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
Метою конференції було обговорення актуальних запитів суспільства щодо якості надання соціальних послуг в Україні, обмін сучасними практиками роботи, розробка перспектив, упровадження нових моделей освітньої підготовки фахівців соціальної роботи та психології.
Дуже радує, що долучитися до конференції бажало більше 130 учасників, серед них студенти, викладачі, представники соціальної сфери міста та області, але захід проходив у режимі онлайн на платформі Googl meet, тому підключитися до участі у роботі конференції змогли тільки 100 учасників.
З вітальними словами до учасників конференції звернулися проректор з наукової роботи МихидаСергій Павлович, доктор філологічних наук,професор,Заслужений працівник освіти України, в.о. завідувачакафедри педагогіки спеціальної та соціальної освіти Рацул Анатолій Борисовичкандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України,завідувач кафедри психології Гейко Євгенія Вікторівнадоктор психологічних наук, професор.
Виступили з цікавими та змістовними промовами:
Рацул Олександр Анатолійович–доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки спеціальної та соціальної освіти:
«Соціальна реклама як засіб превентивного виховання школярів».
Гейко Євгенія Вікторівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології:
«Психологічні особливості формування цілісності особистості практичного психолога засобами ТАС».
Клюєнко Едуард Олександрович – кандидат соціологічних наук, доцент, доцент кафедри філософії, політології та психології:
«Чинники тиску на соціальну роботу в умовах пандемії».
Кравцов Віталій Олександрович – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки спеціальної та соціальної освіти:
«Акмелогічний підхід до формування методологічної культури соціального працівника».
Дорошенко Олена Миколаївна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки спеціальної та соціальної освіти, директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр №1»:
«Раннє втручання, як основа успішного корекційного процесу для дітей з ООП».
Руденко Юлія Юріївна –кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки спеціальної та соціальної освіти:
«Підготовка студентів – майбутніх соціальних працівників до роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування».
Треба зазначити, що конференція відбулася на належному рівні, вже має свої традиції та історію. З кожним роком збільшується кількість учасників. Для студентів факультету зі спеціальностей: «спеціальна освіта», «соціальна робота», «психологія» є можливість познайомитися з керівниками та працівниками закладів соціальної сфери міста та області, обговорити актуальні запити суспільства щодо якості надання соціальних послуг в Україні, обмінятися сучасними практиками роботи, побачити практичну складову своєї майбутньої професії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
5 освітніх проєктів від ЄС: можливості для молоді та дорослих у воєнний час
Партнерський матеріал
11:00
Вчора
19:48
28 листопада
16:25
28 листопада
12:55
28 листопада
Kernel запрошує молодь у кар'єрні проєкти Open Agro
Новини компаній
17:00
26 листопада
Оголошення
19:15, 21 листопада
19:15, 21 листопада
07:57, 23 листопада
07:57, 23 листопада
19:15, 21 листопада
live comments feed...