17:32, 31 березня 2021 р.
Надійне джерело
Останні зміни до ПДР - думки та поради експерта
У сьогоднішньому випуску рубрики "Експерти міста"
говоримо про зміни до ПДР.
Кожної середи на нашому сайті буде публікуватись рубрика "Експерти міста", у якій фахівці у своїй галузі будуть ділитись думками і формувати, на основі власного довсвіду, поради для наших читачів.
Думку щодо останніх змін до ДПР, які набрали чинності 17 березня, висловив топ водій із вищою категорією викладання у галузі керування транспортними засобами, теоретик і практик, викладач ТСОУ Скорупо Олег.
Про зміни
Суть змін, які набрали чинності 17 березня, тільки у тому, що тепер уся відповідальність за їх порушення посилилась.
Алкольне сп'яніння
Також зазначу, що у зв'язку із високою смертністю на дорозі акцентували увагу і на відповідальні за кермування у не тверезому стані:
Тепер за правопорушення вперше на вас очікує штраф у розмірі 17 тисяч гривень.
Вдруге (протягом року) штраф = 34 тисячі гривень, а транспортний засіб вилучається на три роки, а також можливе оплатне вилучення транспорту (це процедура, за якою за рішенням суду транспортний засіб вилучається у власника, реалізовується на аукціоні, а отримані кошти повертаються власнику).
Втретє - штраф виростає до 51 тисячі гривень, з адміністративним арештом до 15 діб, а також передбачається конфіскація транспортного засобу.
Раджу слідкувати за усіма оновленням за допомогою додатку LIGA360. Сповіщення про їх вступлення в силу приходить автоматично.
Перевищення швидкості
Так, наприклад, штраф за перевищення швидкості руху транспортних засобів більш як на п'ятдесят км/год тепер дорівнює 1700 грн.
Також Закон № 1231 передбачає посилення покарання за перевищення швидкості, невикористання ременів безпеки або мотошоломів, брудні, неосвітлені чи встановлені з порушенням номерні знаки.
тепер перехід у невстановленому місці/на заборонений сигнал світлофора = 255 грн, (раніше = 51 грн). Порушення правил велосипедистом = 340 грн, а повторне порушення ПДР велосипедистом чи пішоходом - 850 гривень штрафу.
Що робити, якщо вас зупинять
Хочу звернути увагу, що Закон України "Про дорожній рух" інформує про дії водія у випадку подання сигналу про зупинку:
- зупинити транспортний засіб з дотриманням вимог Правил дорожнього руху;
- тримати руки в полі зору поліцейського і не виходити з транспортного засобу без дозволу;
- на вимогу поліцейського пред'явити у спосіб, який дає можливість поліцейському прочитати та зафіксувати дані, посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб, а у випадках, передбачених законодавством, - поліс страхування (або електронні аналоги відповідних документів).
Свою думку про зміни до ПДР висловив
- кваліфікований теоретик і досвідчений практик
у сфері керування транспортними засобами
Скорупо Олег.
Якщо ви прагнете отримати знання для керування авто та орієнтування у ПДР чи отримати практичні навички у керуванні - (066) 270-23-62.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:00
22 грудня
16:55
22 грудня
12:13
22 грудня
Оголошення
12:00, 20 грудня
09:15, 17 грудня
11:20, 12 червня
09:15, 17 грудня
09:15, 17 грудня
live comments feed...