• Головна
  • Брекет-система: види і догляду за нею
Новини компаній
17:05, 22 грудня 2020 р.

Брекет-система: види і догляду за нею

Новини компаній

Брекети – це ортодонтичні конструкції, які фіксуються до емалі зуба за допомогою спеціальних композитних матеріалів. Вони здатні радикально виправити зубний ряд, зробивши посмішку привабливою. Якщо ви хочете поставити брекети, ціна (Тернопіль) буде варіюватися в залежності від виду конструкції.

Види брекет-систем

До вибору конкретного виду конструкції слід підходити відповідально. Довірити вибір краще спеціалісту, який зробить висновок після детального дослідження. Якщо вам потрібна перевірена стоматологія (Тернопіль), ціни на послуги в клініці «Діамант» досить демократичні.

Розрізняють такі види брекетів:

1. Металеві - найдемократичніші за ціною. При цьому, конструкція надійна і міцна. Недоліком можна вважати відсутність естетичної привабливості. Але такий варіант відмінно впорається із поставленим завданням.

2. Керамічні - майже непомітні на зубах, схожі до емалі за своїм відтінком. Недолік - недостатньо стійкі до механічних впливів, можуть змінювати колір через вживання певної їжі з фарбуючими пігментами

3. Пластикові - виглядають набагато краще за метал і майже так само непомітні, як і керамічні, але більш прийнятні за ціною. Однак є й недоліки: невисока міцність, фарбування під дією барвників у їжі і напоях.

4. Сапфірові - вони прозорі і майже непомітні. Основний і головний мінус такого варіанту - висока вартість. Однак, переваг набагато більше - вони зручні, не дають алергічних реакцій, зовні привабливі.

5. Титанові – рекомендуються людям, які страждають на алергію.

6. Комбіновані - це установка різного типу систем, в залежності від стану прикусу і ротової порожнини.

Матеріал брекет-систем не впливає на ефективність кінцевого результату. Обираючи відповідний варіант, орієнтуйтеся на свої фінансові можливості і бажання. Якщо ви шукаєте брекети, ціна (Тернопіль) яких була б прийнятною, звертайтеся в клініку «Діамант».

Варто довірити установку такої системи професійному лікарю-ортодонту. Адже від цього залежить кінцевий результат і ефективність роботи системи. Тому варто довіряти лише тим спеціалістам, які мають позитивні рекомендації. Зазвичай, вони працюють в клініках, які є відомими у вашому місті та мають позитивні відгуки.

Що потрібно для догляду за брекетами?

Для догляду за ротовою порожниною під час носіння брекет однієї щітки недостатньо. На кожному етапі чищення потрібен окремий інструмент, про покупку потрібно подбати заздалегідь:

• Спеціальні щітки у вигляді букви V. Для повноцінної обробки брекетів потрібна також монопучкова зубна щітка.

• Йоржики з довгими ручками і щетинками допомагають очищати поверхню під дугами, чого не можна зробити звичайною зубною щіткою. Термін служби одного такого інструменту максимум 2 тижні.

• Флос або вощена нитка потрібна, щоб видалити залишки їжі в міжзубних проміжках. Користуватися нею потрібно після кожного прийому їжі.

• Іригатор - видаляє наліт і залишки їжі в міжзубних проміжках, очищає місця, куди не дістають щітки і йоржики.

Не забувайте і про спеціальну дієту на час носіння брекет-системи. Потрібно відмовитися від фарбувальних продуктів - вина, чорного чаю і кави, деяких спецій. Уникайте твердих продуктів, які можуть зламати дугу - горіхи, сухарики, тверді овочі і фрукти, жорстке м'ясо. Липка їжа також під забороною - пастила, мармелад, жуйка, іриски. А ось солодкої газованою водою не варто зловживати не тільки при наявності брекетів, адже вона руйнує зубну емаль.

При носінні брекет-системи періодично потрібно буде відвідувати стоматолога для контролю процесу корекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брекети #брекетсистема #стоматологія #діамант
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...