• Головна
  • Правила перевірки квартири перед покупкою
Реклама
20:36, 12 лютого 2020 р.

Правила перевірки квартири перед покупкою

Реклама
Правила перевірки квартири перед покупкою

Як правило, у покупця при придбанні нерухомості постає кілька важливих питань: як відбувається угода, до кого звернутися за перевіркою документів, чи варто довіряти ріелторам, чим займається нотаріус, де знайти юриста, чи вистачить грошей на адвоката. А головне, на що звертати увагу і куди дивитися, щоб не потрапити в несприятливу ситуацію.

Пройшовши за посиланням https://ravgroup.kiev.ua/uslugi/proverka-soprovozhdeniya-pokupki-nedvizhimosti.html, ви зможете ознайомитися з пропозицією юридичної компанії "RAV Group"!

З чого зазвичай починає покупець? Звичайно, він йде в Інтернет і починає вивчати питання. Благо на тему угод з нерухомістю написано маса статей, але головним чином ці матеріали пишуть копірайтери, які вміють красиво доносити будь-яку, навіть не завжди перевірену, інформацію. Люди ж зі сфери нерухомості (ріелтори, юристи, нотаріуси) статей не пишуть, вони працюють за основною спеціальністю і просто не мають часу займатися чим-небудь іншим. Щоб покупцеві дістатися до суті і не потрапити в неприємну ситуацію, йому, як і в будь-якій справі, потрібно довіритися людині з тієї області, в якій даний фахівець розбирається.

Що повинні перевірити професіонали ринку нерухомості?

Станіславський одного разу сказав – «Театр починається з вішалки». Професіонал повинен сказати: перевірка починається з виписки з Єдиного державного реєстру нерухомості".

Далі перевіряються:

- свідчення;

- правовстановлюючі документи (договір купівлі-продажу, акт передачі, документи про оплату) або договір дарування, або інший документ, на підставі якого у продавця виникло право власності;

- поверховий план і експлікація;

- паспорт власника (всі сторінки);

- довідка про відсутність боргів по комунальних платежах;

- згода чоловіка або заяву про те, що в шлюбі не перебуває;

- довідки з психоневрологічного та наркологічного диспансерів;

- виписка про зареєстрованих осіб (якщо це будинок або квартира);

- архівна виписка з будинкової книги;

- інші документи, запитувані після вивчення попередніх документів.

Які документи зазвичай перевіряються?

По об'єкту:

Арешти, застави, орендні відносини, правопрітязанія, керуючі впливу, відповідність відомостей про об'єкт, зазначених в ЕГРН і кадастрової палаті, і БТІ, актуальні не засвідчені дані. Наявність перепланування, призначення використання приміщення. Законність проведення попередніх угод, ланцюжка придбань / відчужень. Наявність зареєстрованих юридичних осіб за адресою об'єкта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...