• Головна
  • На Кіровоградщині поліцейські припинили злочинну діяльність наркозбувача
14:44, 5 березня 2018 р.
Надійне джерело

На Кіровоградщині поліцейські припинили злочинну діяльність наркозбувача

Загальна вартість вилучених у зловмисника наркотичних засобів та психотропних речовин за «цінами чорного ринку» складає близько 50 тисяч гривень.

«У скоєнні кримінальних правопорушень, за отриманою оперативною інформацією, працівники поліції викрили 29-річного жителя обласного центру.

Під час проведення санкціонованого за місцем проживання чоловіка поліцейські виявили наркотичні засоби – марихуану вагою близько 1,5 кг та опій ацетильований об’ємом близько 20 мл, а також психотропну речовину – метамфетамін, вагою близько 5 гр, та грошові кошти в сумі 2000 гривень», - розповів т.в.о. начальника управління протидії наркозлочинності поліції Кіровоградської області Сергій Дорофеєв.

У даний час зловмиснику повідомлено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Вилучене направлено на проведення дослідження. Розслідування триває. За скоєне особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#наркозбувач
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...