
12:02, 24 березня 2016 р.
На Донбас прибули 90 вантажівок 50-го російського «гумконвою»
Автомобілі так званого «гуманітарного конвою» з Росії прибули до пунктів призначення в Донецькій і Луганській областях.
Про це повідомляється на сайті російського МНС.
«Усього 90 автомобілів колони МНС Росії доставили понад 1100 тонн продуктів харчування, а також насіння культур, художню та навчальну літературу. Після закінчення розвантаження всі автомобілі попрямують назад у Ростовську область», – йдеться у повідомленні.
Це вже 50-й гумконвой, який Росія направила на Донбас.
Нагадаємо, Росія з серпня 2014 року направляє в зону бойових дій на Донбасі так звані «гуманітарні конвої» – колони вантажівок, вміст яких нікому не відомий, оскільки українські прикордонники, митники, а також представники Міжнародного комітету Червоного Хреста не мають можливості оглядати вантажі.
У МЗС України неодноразово вимагали від РФ припинити порушення суверенітету України під приводом доставки так званої «гуманітарної допомоги».
Водночас бойовики не пропускають на окуповану територію гуманітарну допомогу з України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:45
7 березня
ТОП новини
Оголошення
08:24, 3 березня
09:19, 7 березня
09:19, 7 березня
09:19, 7 березня
09:30, 26 лютого
live comments feed...