Самоклеючі етикетки друкуються на основі паперу та полімерних плівок. Клейовий шар – знімний, напівпостійний, незмінний, посилений. Де і як використовувати етикетки, які типи друку слід вибрати, який клейовий шар використовується - на ці та інші питання шукайте відповіді в даній статті.

Ознайомитися з умовами замовлення друку самоклеючих етикеток ви можете, пройшовши за посиланням https://www.sp-ekko.com.ua/services/uk/samokleyashhyesya-etyketky/!

Особливості самоклеючих етикеток

  • Випускаються із різним типом клею;
  • Надійно зберігають свої властивості під час експлуатації;
  • Широка розмірна лінійка;
  • Стійкі до зовнішніх факторів (поліпропіленові маркування);
  • Монохромний або повнокольоровий друк;
  • Можливість виготовлення підлогових та настінних стікерів;
  • Можливий друк на плівці виготовлення сувенірних магнітів.

З чого складається етикетка, що самоклеїться?

Самоклеюча етикетка має чотири шари: нижній - підкладка, потім клейовий шар, основа та покриття. Постачається етикетка в рулонах, де довжина етикет-стрічки 200 метрів. Картонна втулка має діаметр 40 чи 76 мм. Зручно вставляти аплікатор.

Клейовий шар на основі акрилу або каучуку. Він визначає силу кріплення маркування поверхні. Покриття захищає надруковану інформацію від стирання або вицвітання.

На чому друкують самоклеючі етикетки?

Самоклеючі етикетки друкуються на папері. Він забезпечує хорошу передачу кольорів, можливо випускати етикетки з препринтом, наприклад, для вагового обладнання. Паперові етикетки підходять для термо- (за наявності термохімічного шару) та термотрансферного друку. Мінуси – не стійкі до впливу жирів та вологи.

Поліпропіленова плівка. Вона є стійкою до впливу атмосферних факторів. Відрізняється великим розривним навантаженням, не схильна до впливу хімічних речовин, жирів, технічних масел. Також поліпропіленові етикетки підходять для маркування партій товарів на складах.

Особливості самоклеючих етикеток

При виборі етикетки слід враховувати характер продукції. Наприклад, термоетикетки на матовому папері будуть потрібні при маркуванні аптечної продукції, що знаходиться у відкритому доступі. Також термоетикетки підійдуть для будь-якого товару, який довго не зберігається. Важливо – термоетикетки не можна застосовувати для маркування гарячої продукції, оскільки їхня поверхня може потемніти.

Термотрансферні етикетки мають більшу стійкість. Паперові термотрансферні етикетки потрібні на складах, у супермаркетах (для маркування кулінарної продукції), на виробництвах парфумерії та косметики.

Флексографічні етикетки. Друкуються на поліпропіленовій плівці. Затребувані для маркування засобів побутової хімії, парфумерії, косметики, а також для друку реклами, що самоклеїться.