Про це сьогодні на брифінгу в Укрінформі повідомила речниця МВС Альона Матвєєва.
«Після початку війни різко змінилась організація системи охорони здоров’я МВС. Раніше у нас було небагато закладів, де надавалась, наприклад, хірургічна та ортопедична допомога. У зв’язку з початком активних бойових дій усі заклади перейшли на режим цілодобової роботи і перелаштували потужності на роботу з пораненими», - зазначила речниця МВС України.
Вона розповіла, що перелік медичних послуг у цих установах значно розширився. Насамперед це стосується хірургічної допомоги, а також спеціалізованих видів медичної реабілітації. Загалом це пов’язують зі збільшенням кількість поранених й ускладненням діагнозів.
Також Альона Матвєєва повідомила, що станом на 8 липня у територіальних медичних об’єднаннях МВС амбулаторне лікування пройшли — 582 поранених, стаціонарне — 1 781, а військово-лікарську експертизу —583. Окремо зазначається, що реабілітацію у медичних реабілітаційних центрах МВС пройшло 468 поранених. На лікування та реабілітацію за кордон направлено, у тому числі на протезування, 89 поранених, підготовлено необхідні документи ще на 232 бійців.