Поліція охорони Кіровоградської області вкотре закликає жителів міста та області подбати про безпеку своїх помешкань
На початку літа, коли розпочинаються літні відпустки і відкривається дачний сезон, ситуація з крадіжками щоразу загострюється. Городяни їдуть на відпочинок, а це провокує злодіїв на вчинення злочинів. Проникнення у помешкання українців заради наживи становить найбільшу частку злочинів загальнокримінальної спрямованості.
Працівники Управління поліції охорони в Кіровоградській області звертаються до усіх громадян – дотримуватися простих порадам щодо убезпечення свого майна від злочинних посягань.
Нехтувати не варто нічим, ось елементарні правила щодо збереження власного житла:
встановлюйте сучасні охороні системи сигналізації, відеоспостереження;
установлюйте броньовані вхідні двері, решітки на вікна, замки різного конструкційного рішення, тощо;
не залишайте ключі від квартир в умовному місці (під килимком, у вазоні поряд з дверима, тощо);
втративши ключ,міняйте замок або циліндровий механізм;
не зберігайте в одному місці значні суми грошей, ювелірні вироби. Злочинці знають улюблені місця схову власників помешкань: у шафах під білизною, сервантах, книгах, вазах, одязі, в побутових приладах на кухні;
якщо ви самі вдома, не впускайте в квартиру незнайомих осіб, ким би вони вам не представлялися;
що стосується приватних будинків, облаштуйте їх парканом та хоча б декількома ліхтарями освітлення по периметру;
не поширюйте занадто багато інформації про себе у соціальних мережах.
Також правоохоронці закликають не бути байдужими до неоднозначних подій, випадковими очевидцями яких могли стати, і негайно повідомляти про них до поліції.
Управління поліції охорони в Кіровоградській області пропонує жителям подбати про власну безпеку та безпеку своїх домівок та обладнатипомешкання охоронною сигналізацією. Завдяки новітнім технологіям, монтаж охоронної сигналізації проходить без пошкодження інтер’єру та не потребує наявності стаціонарного телефону.
Ось відповіді на найбільш запитуємі питання до поліції охорони:
Як працює охорона квартир та об’єктів?
При монтажі охоронної сигналізації сповіщувачі (датчики), які реагують на відкриття та руйнування (розбиття скла) встановлюються на двері та вікна, а в середині приміщення встановлюється об’ємний сповіщувач, який реагує на рух. Всі вони виводяться на сучасний контрольно-передавальний пристрій, який обладнаний додатково акумуляторною батареєю, та клавіатурою, яка використовується для введення коду розблокування сигналізації.
Коли хтось намагається проникнути до оселі чи офісу – відкрити вікно чи двері – спрацьовують датчики. Сигнал фіксується пультом охорони, і на місце спрацювання прямує наряд реагування, який діє професійно, швидко і злагоджено. Вони підготовлені та екіпіровані, щоб затримати зловмисника.
Завдяки новітнім засобам, зняти та поставити об’єкт під сигналізацію можна за допомогою смартфона через спеціальний додаток, а також на телефон можна отримувати сповіщення про розблокування системи онлайн.
Яка вартість обладнання для охорони квартир?
Обладнання і складність об’єкту може бути різною, тому і ціна так само. Зателефонувавши до Сall-центру, співробітники поліції охорони допоможуть підібрати необхідне саме для вказаної оселі обладнання та підключити будинок, квартиру чи інше приміщення під цілодобову охорону, враховуючи розміри і особливості приміщень. І повірте, ціна буде значно нижчою, ніж наслідки крадіжки.
Чи працюватиме пристрій при відсутності електроенергії?
Охоронні системи оснащені резервним джерелом живлення, яке підтримує функціонування приладу при відсутності електроенергії. Також є бездротові датчики, укомплектовані власними акумуляторами, на які не впливає стабільність електропостачання. Тому громадяни можуть бути спокійними за своє майно.
Детальніше про послуги та умови можливо дізнатись звернувшись безпосередньо до УПО Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Габдрахманова, 1, або зателефонувавши на цілодобову «гарячу лінію» за єдиним коротким номером 9899 (дзвінки з мобільного безкоштовні).