Поради для догляду за собою у повсякденному житті

Багато дівчат полюбляють крутити локони, а один з факторів який допоможе їх зробити гарними -  добре підібрана плойка. От же про це і піде мова сьогодні.

Як часто дівчатка говорять, що локони не тримаються і все таке. Є багато причин, чому так може відбуватись, один із них не дуже хороший інструмент. Я вам напишу рекомендації по вибору цього інструменту, а ви зробите висновки вже самі.

Матеріал поверхні плойки.

Металева плойка - найбюджетніший варіант. Метал нагрівається не рівномірно від розміщеного всередині елемента, відповідно локон виходить також різної інтенсивності. Позитивні іони впливають на волосину шляхом розкриття лусочок, а це означає, що волога з волосся «випалюється» високою температурою плойки і воно стає сухим, ламким та тьмяним.

Тефлон - спочатку все чудово, але це може бути не довго. З часом покриття стирається, а під ним метал, який працює як описано вище. 

Кераміка - вплив негативних іонів впливає сприятливо, шкода для волосся мінімальна. Також «з плюсів» що волосся не магнітиться і поверхня плойки добре ковзає по волоссю. При не дуже частому використанні прослужити може досить довго.

Турмалін - титан / титано-турмалін - найкращий вид покриття, як самостійний, так і у варіантах 2в1. Локон з такого полотна знімається без проблем, ніколи не прилипає, навіть якщо він оброблений лаком. Не пересушує волосся і не елекризує його. Таке полотно плойки дуже стійке до подряпин та прослужить дуже довгу службу, навіть при частому використанні. 

Діаметр плойки.

Якщо у вас волосся середньої довжини, не рекомендую брати плойки з великим діаметром. Найоптимальніший діаметр для будь-яких локонів 25мм. Також і більшість прасочок для волосся ідуть з такою ж шириною робочої поверхні. Є ще конусна плойка, в народі - плойка "морквинка", вона робить різний за діаметром завиток, можете придивитись і до такого варіанту.

Притискна лапка або затискач (зажим).

Є різні варіанти: с / без / та коротенький зажим. Я раджу брати з притискною лапкою по довжині усього полотна. Ще буде не зайвим під час вибору плойки в магазині, взяти її в руку і спробувати відкрити / закрити зажим декілька разів. Він не повинен бути з занадто м'яким ходом, але із сильно тугим теж буде не комфортно у використанні.

Шнур.

Навіть якщо ваша розетка знаходиться одразу біля дзеркала, все рівно не дуже зручно робити якісь маніпуляції коли ваш шнур довжиною в метр. На мою думку потрібно хочаб півтора метри, але краще два, тоді ваші рухи не будуть обмежуватись довжиною проводу. Ще не забувайте про шарнір, його наявність обов'язкова для покращення комфорту під час накрутки.

Сподіваюсь інформація була корисна для вас, та з моїми рекомендаціями ви зможете підібрати для себе найкращі інструменти. А якщо у вас залишились питання, з радістю відповім на них на своїх уроках краси в рамках курсу «Зачіски для себе».