Взяти хоча б підприємство з виробництва яблучних чипсів. Олексій Григорович Скриль, маючи сади, налагодив випуск натурального, екологічно чистого, корисного продукту торговельної марки «Добре яблуко». Або воду питну негазовану «Павлиська», яку розливають з місцевого джерела в Павлиші. Або кларієвого африканського сома, якого вирощують на рибній фермі. Як не згадати популярну за часів Сергія Ларіна ініціативу «Купуй кіровоградське»? Жителі Онуфріївщини суттєво доповнили б асортимент продуктів місцевого виробництва.
Мене переслідувало подвійне почуття під час відвідування педагогічно-меморіального музею Сухомлинського. Великого педагога знають мільйони людей у світі, ми пишаємося його спадщиною, а тут, в музеї, мало хто був. Треба популяризувати корисну справу, якою займаються співробітники музею, віддані ідеям Василя Олександровича.
Завітали ми й на свято. Дитячому садочку, що в Онуфріївці, виповнилося 30 років. Гості, серед яких були депутати облради, приїхали з подарунками. Діточки нас порадували чудовим концертом.
Бувшу ЦРЛ прийняла на свій баланс ОТГ. Нас познайомили з персоналом, показали матеріально-технічну базу. Ми почули прохання медиків. А от геріатричний пансіонат викликав сум. Зрозуміло, що в такій установі радіти нема чому. Але пансіонат потребує суттєвої допомоги.
Онуфріївський кінний завод, що має солідну історію й пережив занепад, на щастя, відродився. Ми були в захваті від скакунів, що тут виховуються, які були переможцями різноманітних престижних змагань. А пам’ятник садово-паркової архітектури «Онуфріївський парк» другої половини 19-го сторіччя в таку погоду особливо красивий.