Це одна з останніх розробок. На відміну від попередньої моделі, в цій є можливість здійснення двох пострілів, а не одного. Наразі Національна поліція закупила 200 таких приладів.
Контактна дія та дистанційна дія - може бути застосований в різних ситуаціях, в залежності від обстановки та інших аспектів, в тому числі тактичних.
Менш шкідливий для здоров’я, ніж більшість інших спецзасобів. Струм має менш травматичну дію для зупинки правопорушника, ніж гумовий кийок чи газовий балончик. Звісно, електрошокер не замінює вогнепальну зброю в випадках з найвищим ризиком небезпеки для життя поліцейського та інших осіб.
Використовувати цей прилад будуть патрульні поліцейські, які пройшли відповідне навчання.
Законність використання приладів: п. 6 ч. 3 ст. 45 ЗУ "Про Національну поліцію" електрошокери дозволені використовувати для:
1. Відбиття нападу на поліцейського, іншу особу та/або об'єкт, що перебуває під охороною
2. Для відбиття нападу тварини, що загрожує життю і здоров'ю особи чи поліцейського.
На розгляді у ВР перебуває законопроєкт, який може розширити перелік підстав застосування приладу для затримання особи:
1. Яка вчинила адміністративне чи кримінальне правопорушення і чинить при цьому фізичну протидію поліцейському;
2. Яка вчинила тяжкий або особливо тяжкий злочин і намагається втекти;
3. Яка чинить збройний опір або намагається втекти з під варти;
4. Озброєної особи, яка погрожує застосуванням зброї та інших предметів, що загрожують життю чи здоров'ю людей, зокрема поліцейського.
Досвід використання іншими країнами: застосовується в Аргентині, Австралії, США, Бразилія, Франція, Німеччина, Ізраїль, Малайзія, Великої Британії, Швеції та близько 100 інших, в цих країнах спостерігається зменшення випадків застосування табельної вогнепальної зброї, а також зменшення травматизму для правопорушників.