Такі висновки можна зробити ґрунтуючись на результатах дослідження над яким протягом півроку працювала команда КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» протягом останнього пів року.
Про це повідомляє Валентина Остапчук, консультантка з комунікації проєкту «Європейська хартія рівності в дії», передає0522.ua.
Під час формування «Ґендерного портрету міста Кропивницького» аналізувалися дані за 3 роки, в тому числі 40 дитячих садочків, 40 закладів загальної середньої освіти та 6 установ професійно-технічної освіти.
Домінують хлопці і серед вихованців профтехосвітніх закладів. З 2 тисяч 275 від загальної кількості - хлопців 1235.
Загалом, на основі різнобічного аналізу можна контатувати: хлопчиків у Кропивницькому народжується більше, ніж дівчаток, але, починаючи із 50-ти річного віку кількість чоловіків стає меншою. Від позначки «20 років» чоловіча смертність у 2-3 рази перевищує жіночу.
Нагадаємо, проєкт «Європейська хартія рівності в дії» реалізовується за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ).