В пришкільних таборах відпочило більше 37 тисяч, а в стаціонарних оздоровлено 260 дітей пільгових категорій

Під керівництвом тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Світлани Лобанової відбулось засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу з координації роботи по проведенню оздоровлення дітей. Увагу здебільше приділено підсумкам роботи закладів відпочинку під час першої оздоровчої зміни.
Зазначено, що нинішнього року літнім оздоровленням в стаціонарних закладах відпочинку заплановано охопити 16,3% дітей віком 7-18 років. Для цього з бюджетів усіх рівнів виділено 34,4 млн. грн., що на 3,5 млн. грн. більше, ніж торік.
З 1 червня в області діяло 486 таборів при школах та позашкільних закладах, стаціонарних дитячих закладів оздоровлення діє 5. Всі пройшли атестацію, отримали відповідну категорію та акти готовності. В усіх закладах перевірено технічний стан споруд, обладнання, стан протипожежної безпеки, якість харчових продуктів, забезпечення охорони громадського порядку та інше. Зауваження та недоліки, виявленні комісією до початку роботи таборів, усунено.
Зокрема, з обласного бюджету виділено 7,5 млн. грн. для оздоровлення. 940 дітей пільгових категорій. Вони відпочиватимуть у таборах «Дружба» (Олександрійський район), «Чайка (Гайворонський район) та «Перлина Чорноморья» (Одеська область). На першій зміні вже оздоровлено 260 дітей. На другу зміну поїхали 215 дітей вказаної категорії.
За рахунок державного бюджету в дитячих закладах відпочинку «Молода гвардія» (м. Одеса) та «Артек» (м. Київ) протягом 6 змін оздоровлено 258 дітей пільговиків. Протягом наступних 7 змін планується оздоровити іще до 300 дітей.
Крім цього, з 1 липня до літніх таборів Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей направлено 37 учнів профтехучилищ з числа пільговиків. На їх відпочинок буде профінансовано 260 тис. грн.
З початку оздоровчої кампанії в пришкільних таборах відпочило більше 37 тисяч дітей. Найбільше дітей відпочили у Маловисківському, Кропивницькому, Устинівському, Новгородківському, Добровеличківському, Новоукраїнському, Світловодському, Долинському, Компаніївському, Онуфріївському районах, а також в Тишківській, Ганнівській, Катеринівській, Первозванівській, Компаніївській, Великосеверинівській, Великоандрусівській, Піщанобрідській та Смолінській ОТГ. Натомість, у Світловодську, Знам’янці, Олександрії та Бобринецькій ОТГ охопили відпочинком всього 18-26% дітей.
Світлана Лобанова доручила членам штабу та керівникам територій здійснювати постійний моніторинг ситуації в кожному з дитячих закладів відпочинку.