У місті Знам’янка чоловік на декілька хвилин залишив моторолер біля свого будинку, а коли повернувся – виявив його пропажу. Згодом потерпілий на ринку помітив транспорт, схожий на той, що у нього викрали, і одразу ж повідомив про це до поліції.
«Поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 20-річний місцевий житель, що раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за угон транспортного засобу.
Чоловік, заволодівши моторолером, відразу ж продав його незнайомцю. А коли наступного дня прийшов за частиною грошей, то на «підприємливого» зловмисника вже чекали правоохоронці» - розповів т.в.о. начальника Знам’янського відділу поліції Сергій Стешенко.
За цим фактом триває розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України «Незаконне заволодіння транспортним засобом».
Особі повідомлено про підозру у скоєнні вказаного злочину. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.