Поліцейські встановили особу порушника, який звернувся з неправдивим повідомленням. Ним виявився місцевий житель. Працівники поліції з’ясовують мотиви такого вчинку громадянина.
Повідомлення про закладення вибухівки у будівлі центральної районної лікарні у місті Світловодськ надійшло до відділу поліції сьогодні близько 8.20 ранку.
«На місце події прибула слідчо-оперативна група, фахівці-вибухотехніки та кінологи, а також рятувальники та представники інших служб.
Із приміщення медичного закладу евакуювали близько 300 людей, у тому числі і лежачих хворих. У результаті обстеження вибухових пристроїв у будівлі та на прилеглій території виявлено не було.
Поліцейські встановили особу «жартівника», який повідомив про замінування. Ним виявився 44-річний місцевий житель. Громадянин телефонував із власного мобільного. За попередньою інформацією, чоловік перебуває на медичних обліках», - розповів начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий.
У даний час вирішується питання про внесення відомостей за цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.